04 / 06

Poznaj
Coral Club

Historia, misja i filozofia Coral Club, lokalizacja i produkty dla każdego Klubowicza, co musisz wiedzieć o produktach i jak możesz je kupić w najkorzystniejszej cenie. Jak zostać partnerem biznesowym i zbudować własny biznes w najbardziej aktualnej niszy produktowej.

04/ 06
03

Poznaj
Coral Club

Historia, misja i filozofia Coral Club, lokalizacja i produkty dla każdego Klubowicza, co musisz wiedzieć o produktach i jak możesz je kupić w najkorzystniejszej cenie. Jak zostać partnerem biznesowym i zbudować własny biznes w najbardziej aktualnej niszy produktowej.

Co powinieneś wiedzieć w pierwszej kolejności /Przeczytaj artykuł

23131.jpg

Co powinieneś wiedzieć w pierwszej kolejności

Historia firmy rozpoczęła się w 1998 roku. Od tego czasu pomagamy innym w utrzymywaniu zdrowia na długie lata dzięki unikalnym produktom, które pomagają zachowywać aktywność fizyczną, urodę i radość życia.

Nasza misja - Nawodnić cały świat!

Dzisiaj Coral Club to:

 • ponad 20 lat na rynku;
 • 11 krajów produkcyjnych;
 • ponad 2 900 certyfikowanych składników;
 • ponad 288 sklepów stacjonarnych;
 • ponad 200 produktów;
 • 175 krajów dostawy;
 • przedstawicielstwa w ponad 35 krajach.

7897897987.jpg

Koncepcja produktowa łączy w sobie najnowocześniejszą technologię + wysokiej jakości surowce + najlepszych ludzi (naukowców). Gwarantuje to bezkompromisową jakość naszych produktów!

Innowacyjne technologie zapewnia produkcja w 11 krajach - USA, Japonii, Niemczech, Kanadzie, Francji, Rosji, Holandii, Armenii, Norwegii, Korei Południowej i Tajwanie - z uwzględnieniem unikalnych cech każdego kraju.

Wszystkie produkty podlegają obowiązkowej certyfikacji zgodnie z prawem kraju, w którym funkcjonuje firma.

Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo każdego składnika produktu. Do produkcji naszych suplementów wykorzystujemy naturalne składniki i biodostępne formy składników aktywnych z minimalną ilością substancji pomocniczych.

Nasze produkty nie zawierają:

 • konserwantów;
 • wzmacniaczy smaku;
 • sztucznych substancji smakowych;
 • ftalanów;
 • GMO;
 • hormonów;
 • glutenu;
 • pestycydów i herbicydów.

Testowane na obecność bakterii, grzybów, drożdży, azotanów, melaminy, dioksyn, metali ciężkich i izotopów promieniotwórczych.

Współpracujemy tylko z najlepszymi ekspertami i to właśnie ich wiedza stanowi podstawę produktów Coral Club.

768678678678768.jpg

Etapy wprowadzenia nowego produktu Coral Club:

1. Zauważenie zapotrzebowania na nowy produkt. Zespół ekspertów Coral Club bada światowe trendy, monitoruje bieżące tendencje i analizuje testowe próbki od wiodących producentów produktów zdrowotnych i wellness.

2. Dobieramy partnerów produkcyjnych według następujących parametrów:

 • miejsce produkcji;
 • niezbędna dokumentacja i certyfikacja zakładu produkcyjnego;
 • odpowiednia jakość surowców stosowanych przez producenta;
 • europejskie standardy.

3. Powstaje unikalna formuła na miarę naszych potrzeb: formuła produktu jest tworzona przez Coral Club z uwzględnieniem najnowszych danych naukowych i wymogów prawnych krajów, w których działamy. Zapewnia to unikalną formułę, która spełnia wysokie standardy jakości Coral Club.

4. Produkowana jest mała partia testowa, która następnie jest sprawdzana w naszych laboratoriach i często przekazywana do testów kierownictwu firmy i Dystrybutorom. W razie potrzeby formuła jest dalej rozwijana i udoskonalana aż do momentu uzskania najwyższego poziomu jakości.

5. Nowy produkt przechodzi system certyfikacji we wszystkich krajach, co zapewnia dodatkowe gwarancje jakości produktów firmy i możliwość dystrybucji.

Więcej informacji na ten temat: «Koncepcja zdrowia Coral Club. Wprowadzenie nowego produktu» znajdziesz tu odpowiedzi na pytania dotyczące produktów firmy.

 
Bądź częścią Coral Club /Przeczytaj artykuł

aa111.jpg

Dołącz do Coral Club

987879079807899807.jpgWybór formy współpracy z firmą zależy tylko od Ciebie:

 • produkty wysokiej jakości i korzyści wynikające z bycia Konsumentem Premium;
 • dodatkowy dochód: poświęcając zaledwie kilka godzin tygodniowo na działalność w firmie, możesz zapewnić sobie dodatkowy dochód. Twoim zadaniem jest przekazanie innym ludziom informacji dotyczących Twojego ulubionego produktu. Wystarczy, że polecisz produkt, którego używasz na codzień: swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym;
 • Partnerstwo biznesowe i praca z kluczowymi osobami z Twojej struktury. To już poważny biznes wymagający włożenia większego wysiłku, ale przynoszący duże dochody.

Wszyscy Klubowicze zyskują dodatkowe korzyści:

 • cena klubowa (20% niższa od ceny detalicznej);
 • bonus rekomendacji +5%;
 • promocje i oferty specjalne;
 • konto osobiste do zamawiania produktów online i prowadzenia biznesu;
 • maratony produktowe i biznesowe;
 • konsultacje indywidualne, edukacja i treningi, wsparcie ze strony mentorów i firmy.

I oczywiście: wysokiej jakości produkty dla zdrowia i piękna; wsparcie Osoby Polecającej i firmy Coral Club (katalog, opisy produktów na stronie internetowej, prezentacje produktowe itp.) Jak również praca z ludźmi, którzy myślą podobnie jak Ty.

Klubowiczem można zostać tylko poprzez rekomendację!

Osoba, która opowiedziała Ci o Coral Club, poda Ci swój link polecający do rejestracji na stronie.

Jeśli znasz numer klubowy osoby, która powiedziała Ci o Coral Club, możesz go wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej.

Gratulacje! Masz teraz swój własny numer klubowy. Możesz kupować produkty w cenie klubowej i korzystać z innych korzyści wynikających z członkostwa w klubie.

W celu aktywacji numeru klubowego należy dokonać zakupu w ciągu 90 dni od momentu rejestracji na oficjalnej stronie internetowej. Wartość koszyka przy takim zamówieniu powinna wynosić minimum 12 punktów. Dzięki aktywacji numeru będziesz mógł kupować produkty w cenach klubowych bez konieczności ponownej rejestracji na stronie.

Z myślą o Twoim komforcie stworzyliśmy wygodne opcje zamawiania, płacenia i odbierania produktów.

Aby dokonać zakupu:

 • przyjdź do jednego z biur sprzedaży;
 • wejdź na strona. Zarejestruj się lub zaloguj.

Możliwe sposoby opłaty możesz sprawdzić: tutaj.

Informacja o wysyłce zamówień:

 • przesyłki są dostarczane do ponad 175 krajów;
 • czas dostawy w Polsce wynosi średnio od jednego do trzech dni roboczych, dla pozostałych krajów jest to kwestia indywidualna.

Zobacz wszystkie szczegóły tutaj.

Jeśli przyjdziesz do biura sprzedaży, możesz od razu wybrać, zapłacić i odebrać wybrane produkty.

Każdy produkt Coral Club ma cenę detaliczną i klubową oraz określoną ilość punktów. Na koniec miesiąca wartość punktowa Twoich zakupów jest sumowana, co daje Ci określoną liczbę środków na Twoim koncie bonusowym. Punkty się kumulują, a to daje dodatkowe korzyści.

111.jpg


Zobaczmy, jak to działa. Na przykład, w pierwszym miesiącu kupiłeś «Mental Force» - kompleksowy program wspierający funkcje poznawcze mózgu. Firma naliczy 40 punktów do Twojego Obrotu Osobistego.

Produkt przypadł Ci do gustu? Powiedz o tym swoim przyjaciołom i znajomym, a na Twoje konto bonusowe zostaną naliczone dodatkowe bonusy. To świetny sposób, aby kupić swoje ulubione produkty jeszcze taniej, używając zgromadzonych środków bonusowych do częściowej opłaty kolejnych zamówień. Działa to w ten sposób

1111.jpg

Uzyskałeś świetne wyniki i poleciłeś «Mental Force» swoim znajomym. Zarejestrowali się przez Twój link polecający i kupili produkt w cenie klubowej. Punkty za wszystkie zakupy dokonane z Twojego polecenia zostaną naliczone do Twojego Obrotu Grupowego.

Twój zakup w tym miesiącu «Coral Detox Plus» - kompleksowy zestaw wspierający naturalną detoksykację organizmu, powstawanie zdrowych komórek, aktywność i młodość na długie lata.

Zgromadzone przez Ciebie punkty: 83 punkty

Zakupy Twoich znajomych: 40 + 40 + 40 + 40 = 160 punktów

Bonus za rekomendację: (40 *4) * 5% = 8 punktów

Sumujemy wszystkie zakupy za obydwa miesiące: 40 + 83 + 160 + 8 = 291 punktów

11111.jpg

Wyobraź sobie, że w następnym miesiącu kupiłeś «Program 2 Colo-Vada Plus» - 50 punktów.

A Twoi znajomi (z Twojej pierwszej linii) kupili Coral Detox Plus.

Punkty sumują się w ten sam sposób.

W momencie, w którym historycznie zgromadzisz 500 punktów, Twój status zmieni się z Konsumenta na Konsumenta Premium. Oznacza to dodatkowe 10% rabatu zwrotnego!

Rabat zwrotny to dodatkowa korzyść dla Konsumentów Premium polegająca na otrzymaniu 10% wartości punktowej zakupu na opłacenie swojego kolejnego zamówienia.

Na przykład:

200 punktów (wartość Twojego osobistego zakupu w bieżącym miesiącu)* 10% = 20 punktów Twój rabat zwrotny.

20 punktów = 86 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

500 punktów można zebrać samodzielnie, ale umówmy się, zapraszanie przyjaciół i znajomych do Coral Club pozwala nie tylko na dzielenie się przydatnymi informacjami, ale także na zakup produktów dla siebie ze sporą oszczędnością.

Jesteśmy pewni skuteczności naszych produktów i wiemy, że mają one wpływ na jakość życia każdego człowieka.

 
Serwisy firmowe /Przeczytaj artykuł

aa1111.jpg

Serwisy firmowe dla Ciebie

Już wiesz, że w Coral Club możesz nie tylko kupować jakościowe produkty, ale także uzyskać dodatkowe lub nawet główne dochody.

Jesteś zainteresowany? Zostań Dystrybutorem!

Można tego dokonać w następujący sposób:

1. Zaloguj się na swoje konto na oficjalnej stronie internetowej Coral Club i wejdź na swoje „Konto osobiste”;

2. Przejdź do zakładki „Moje narzędzia”, a następnie „Moje wnioski” i kliknij przycisk: „Wniosek o przejście do statusu Dystrybutora”. Z Twojego konta bonusowego zostanie odjęte 30 j.u., a wraz z kolejnym zamówieniem otrzymasz specjalny zestaw Dystrybutora.

Aby zarządzać swoimi bonusami, trzeba być przypisanym do konkretnego biura sprzedaży lub strony internetowej. Dopytaj o szczegóły swoją Osobę Polecającą lub skontaktuj się z biurem sprzedaży Coral Club.

Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące wyliczania ilości środków bonusowych oraz planowania obrotu swojej struktury znajdziesz tutaj: tutaj.

Zalecamy, aby wszyscy nowi Dystrybutorzy zapoznali się z Regulamin firmy i zwrócili szczególną uwagę na rozdział poświęcony zasadom działania w Internecie.

Bierz udział w wydarzeniach firmowych, nawiąż kontakty z podobnie myślącymi ludźmi, dziel się najlepszymi praktykami biznesowymi w atmosferze sukcesu! Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową Wydarzenia Firmowe.

Lubimy dzielić się naszymi osiągnięciami i nowinkami. Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych Coral Club, aby zawsze być na bieżąco:

Instagram

Facebook

YouTube

Na oficjalnej stronie znajdziesz informacje o historii, filozofii i głównych założeniach firmy. Znajdziesz tu również szczegóły dotyczące produktów, promocji i zapowiedzi wydarzeń w Coral Clubie.

Masz pytania? Napisz do nas używając formularza.

Lub zadzwoń:

Telefon stacjonarny: +48 22 622 36 61

Telefon komórkowy: +48 519 393 702

WhatsApp, Viber, Telegram, Insagram: +48 519 393 702

Czy chcesz mieć możliwość komunikowania się z kierownictwem firmy? Dołącz do naszych webinarów:

• Webinar kierownictwa Coral Club prowadzone przez Leonida Lappa i Erica Megrabyana;

• Webinar «Wiadomości z Polski» prowadzony przez Rafała Wożniaka;

• Webinar «Zdrowe wiadomości» prowadzony przez Sergeya Semenchenko.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj zaproszenia na każdy webinar.

Jesteś już w Coral Club i gratulujemy Ci dokonania właściwego wyboru!