05 / 06

Разберись с
маркетинг-планом

Plan Marketingowy to system wynagradzania Dystrybutora oraz jego pracy, która obejmuje: promowanie produktów, budowanie zespołu, szkolenie partnerów. To świetne narzędzie do planowania swoich dochodów, wyznaczania celów i oceny skuteczności swoich działań.

Zapoznaj się z Planem Marketingowym Coral Club, oglądając film i zadając pytania swojemu mentorowi.

05/ 05
04

Poznaj
Plan Marketingowy

Plan Marketingowy to system wynagradzania Dystrybutora oraz jego pracy, która obejmuje: promowanie produktów, budowanie zespołu, szkolenie partnerów. To świetne narzędzie do planowania swoich dochodów, wyznaczania celów i oceny skuteczności swoich działań.

Zapoznaj się z Planem Marketingowym Coral Club, oglądając film i zadając pytania swojemu mentorowi.

Plan Marketingowy /Przeczytaj artykuł

5.1.jpg

Twój rozwój leży w Twoich rękach

Nasza firma daje każdemu nieograniczone możliwości: wysoką jakość produktów dla zdrowia i zachowania długowieczności, międzynarodową karierę, dochody, rozwój i samorealizację.

Masz do wyboru trzy różne opcje współpracy z firmą:

 • Produkty wysokiej jakośc i korzyści płynące ze statusu Konsumenta Premium. 20% zniżka na wszystkie produkty i dodatkowe promocje.
 • Dodatkowy dochód. Cel: Spraw, aby ludzie dowiedzieli się o Twoim ulubionym produkcie. Jak to zrobić: Po prostu poleć rodzinie, przyjaciołom i znajomym produkt, którego używasz.

  Poświęć kilka godzin w tygodniu na pracęi zacznij otrzymywać dodatkowy dochód!
 • Partnerstwo biznesowe z prawem do przyłączania kolejnych partnerów. To już poważny biznes wymagający pełnego zaangażowania w procesy biznesowe i osiąganie dochodów w wysokości 10 000 PLN lub więcej miesięcznie.
 • Jesteś Konsumentem i kupujesz produkty w cenie klubowej, która jest o 20% niższa od ceny detalicznej. Dodatkowo otrzymujesz 5% bonusu za zakupy dokonane z Twojego polecenia.

  Po zgromadzeniu 500 punktów osiągniesz status Konsumenta Premium! Dodatkowe 10% bonusu zwrotnego za Twoje własne zakupy sprawi, że będą one coraz lepsze!

  Jesteś zainteresowany opcją dodatkowego zarobku? Zostań Dystrybutorem firmy Coral Club.

  Aby zostać partnerem Coral Club wystarczy, że:

  Wypełnisz wniosek podanie o przejście do grupy Dystrybutorskiej na swoim koncie osobistym na stronie internetowej. Z Twojego konta bonusowego zostanie pobrane 30 j.u., a Pakiet Dystrybutora otrzymasz wraz z kolejnym zamówieniem lub odbierzesz w stacjonarnym biurze sprzedazy.

  Pakiet Dystrybutora to Twój pierwszy krok do poznania zasad, procedur i możliwośći firmy.

  5.2.jpg

  Twój mentor i liczne szkolenia biznesowe Coral Club nauczą Cię jak budować swoją grupę Konsumencką oraz pozyskiwać partnerów Dystrybutorów, ludzi, którzy tak jak Ty będą zainteresowani otrzymywaniem dodatkowego dochodu).

  W branży MLM używa się pojęć takich jak linia lub pokolenie.

  5.3.jpg Twoja pierwsza linia to wszystkie osoby, które zarejestrowały się w Coral Club z Twojego polecenia (użyły Twojego numeru klubowego jako numeru osoby polecającej) lub użyły Twojego linku polecającego do rejestracji przez stronę internetową.

  Innymi słowy, Twoja pierwsza linia to osoby, które osobiście zaprosiłeś do Coral Club.

  Kiedy członkowie klubu z Twojej pierwszej linii zaproszą swoich przyjaciół i znajomych - będziesz miał swoją drugą linię! A potem trzecią, czwartą i tak w nieskończoność. Im większa liczba linii (głębokość struktury) i im więcej członków w pokoleniach (szerokość struktury), tym poważniejszy i lepiej prosperujący będzie Twój biznes.

  MLM to biznes rekomendacji! Za rekomendacje otrzymujesz bonusy, prezenty, wyróżnienia. Premia za rekomendację jest bezpośrednio związana z liniami (pokoleniami) Twojej struktury.

  5.4.jpg Jeśli jesteś Konsumentem, Konsumentem Premium lub Asystentem otrzymujesz Bonus Rekomendacji - 5% od zamówień Konsumentów, Konsumentów Premium i Asystentów Twojej pierwszej linii . Bonusy za rekomendacje sumują się na Twoim koncie bonusowym i możesz ich użyć do częściowej opłaty kolejnych zamówień!

  Członkowie klubu Twojej pierwszej linii będą otrzymywać Bonus Rekomendacji od zamówień, które zostaną złożone przez zaproszone przez nich osoby i tak dalej.

  Początek kariery Dystrybutora w firmie zaczyna się od rangi Asystenta.

  Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić wniosek na”Przejście do Statusu Dystrybutora” na swoim koncie osobistym na stronie internetowej Coral Club. Więcej na ten temat przeczytasz w kolejnym temacie.

  5.5.jpgTwoim następnym krokiem jest zostanie Dyrektorem. Spełnij warunek: 500 punktów Obrotu Grupowego, w tym minimum 50 za Twoje własne zakupy.

  Jakie Obroty Grupowe są wymagane do osiągnięcia kolejnej rangi? 500 punktów w Obrocie Grupowym to minimalna ilość wymagana do potwierdzenia rangi Dyrektora. Aby uzyskać wszystkie możliwe bonusy rangi Dyrektora osiągnij 750 punktów Obrotu Grupowego (otrzymasz wtedy Extra Bonus). Wystarczy , że zaprosisz 5-7 aktywnych Konsumentów, którzy pomogą Ci wyrobić wymagany obrót.

  Nie poprzestawaj na 750 punktach, które osiągnąłeś. Cały czas poznawaj nowe produkty i mów o ich zaletach w swojej strukturze, dzięki temu zwiększysz swoje obroty, a co za tym idzie - miesięczne wynagrodzenie od firmy.

  Teraz, jako Dyrektor, otrzymujesz jeszcze więcej korzyści: zniżka zwrotna od Twoich własnych zakupów wzrasta do 25%; dochody z Obrotu Grupowego: 25 % od Obrotu Osobistego Konsumentów, 15% od Obrotu Osobistego Konsumentów Premium i Asystentów pierwszej linii; 20 % od Obrotu Osbistego Konsumentów, 10% od Obrotu Osobisego Konsumentów Premium i Asystentów drugiej oraz kolejnych linii.

  «Extra bonus» – to premia w wysokości 50 j.u. uzyskiwana przez Dyrektorów posiadających Obrót Grupowy 750 punktów i więcej. Obowiązuje dla rang: Dyrektor, Srebrny Dyrektor, Złoty Dyrektor, Szmaragdowy Dyrektor, Brylantowy Dyrektor.

  Uwaga! Pierwsze potwierdzenie rangi Dyrektora najlepiej uzyskać z OG wynoszacym 750 punktów. Dzięki temu otrzymasz nie tylko bonus z Obrotu Grupowego, ale również Extra bonus.

  Utrzymuj dowolną rangę dyrektorską z Obrotem Grupowym 750 punktów, a każdego miesiąca bonus 50 j.u. będzie Twój!.

  Obliczmy przykładowe wynagrodzenie Dyrektora z Obrotem Grupowym 750 punktów.

  W tym:

  • 100 punktów -Obrót Osobisty. Od niego Dyrektor otrzymuje 25%, a więc 25 j.u.;
  • 250 punktów – Obrót Osobisty Konsumenta 1 linii. Tutaj również 25%, a więc 62,5 j.u.;
  • 250 punktów – Obrót Osobisty Konsumenta Premium oraz Asystenta 1 linii. Dyrektor otrzymuje 15%, czyli 37,5 j.u.
  • 100 punktów – Obrót Osobisty Konsumenta 2 linii. Dyrektor otrzymuje z tego 20%, a więc 20 j.u.;
  • 50 punktów – Obrót Osobisty Konsumentów Premium oraz Asystenta 2 linii. W tym przypadku Dyrektor uzyskuje 10%, czyli 5 j.u.
  • 50 j.u.- Extra bonus za Obrót Grupowy 750 punktów.

  W ten sposób łączne wynagrodzenie Dyrektora z OG 750 punktów wynosi 200 j.u.

  5.7.jpgBonus z pokolenia - 5-10% z OG Twoicg Dyrektorów.

  Liczba pokoleń Dyrektorów, od których otrzymujesz Bonus z pokolenia, waha się od 1 do 6 w zależności od Twojej rangi. Im wyższa Twoja ranga, tym więcej pokoleń Dyrektorów, od których otrzymujesz bonus.

  Twój kolejny krok to pozyskanie nowego partnera w swojej strukturze. Znajdź kogoś takiego jak Ty, kto jest zainteresowany produktem lub biznesem. Wystarczy jeden Dyrektor w Twojej strukturze i jesteś Srebrnym Dyrektorem.

  5.8.jpgSrebrny Dyrektor otrzymuje bonus z Obrotu Grupowego, Extra bonus, oraz Bonus z pokolenia (obejmujący Dyrektorów 2 pokoleń).

  Obrót struktury nie jest już obliczany na postawie Obrotu Grupowego, ale na podstawie SOP - suma Twojego Obrotu Grupowego oraz Obrotów Grupowych Twoich Dyrektorów w osiągalnych pokoleniach.

  Przykładowe obliczenia dochodów dla poszczególnych rang można zobaczyć w Księdze Kariery.