01 / 06

Wybierz
firmę
MLM

Droga do sukcesu zaczyna się od wyboru firmy, która będzie Twoim niezawodnym partnerem biznesowym. Zapoznaj się z zasadami funkcjonowania branży MLM. Poznaj rodzaje firm sieciowych, przyjrzyj się korzyściom płynącym z Planu Marketingowego Coral Club, porównaj wartości i główne cele firmy ze swoimi przekonaniami.

01/ 06

Wybierz
firmę
MLM

Droga do sukcesu zaczyna się od wyboru firmy, która będzie Twoim niezawodnym partnerem biznesowym. Zapoznaj się z zasadami funkcjonowania branży MLM. Poznaj rodzaje firm sieciowych, przyjrzyj się korzyściom płynącym z Planu Marketingowego Coral Club, porównaj wartości i główne cele firmy ze swoimi przekonaniami.

Przeczytaj artykuł

111PL.jpg

Wybierz firmę MLM

Nasza oferta biznesowa

Jeśli zastanawiałeś się: jak zmienić swoje życie, nadać mu sens, poszerzyć zakres możliwości wyboru, zrealizować swoje marzenia, stać się bardziej aktywnym i pełnym życia, zdobyć nowe znajomości i niezawodnych partnerów, więcej podróżować i być naprawdę szczęśliwym, to dołączając do firmy Coral Club - dokonałeś właściwego wyboru!

Kim jesteśmy?

89777.jpg Jesteśmy zespołem zrzeszającym osoby o podobnych poglądach i zainteresowaniach, które od ponad 20 lat pomagają ludziom dokonywać rozsądnych wyborów w zakresie zdrowia w ponad 35 krajach. Nasz asortyment obejmuje ponad 200 produktów dedykowanych dla zdrowia, urody i domu, wytwarzanych z naturalnych składników w 10 krajach - USA, Kanadzie, Niemczech, Armenii, Norwegii, Francji, Japonii, Tajwanie, Korei Południowej i Rosji.

Naszą motywację czerpiemy ze wspaniałych rezultatów milionów ludzi na całym świecie, którzy stosują i kochają produkty Coral Club

Jesteśmy osobami, które świadomie wybrały współpracę z wiarygodną firmą, która specjalizuje się w MLM.

WybierzfirmęMLM3.jpgWedług oficjalnych statystyk ponad 75% ludzi na świecie jest niezadowolonych ze swojej pracy lub dochodów. Każda ambitna, nastawiona na realizację celów osoba, pragnie czegoś więcej i dlatego jest otwarta na coś nowego. Większość ludzi boi się jednak zmiany pracy lub założenia własnej firmy.

Strach przed czymś nowym jest naturalną i w pełni uzasadnioną reakcją. W marketingu sieciowym obawy te jednak można rozwiać w bardzo prosty sposób. Wystarczy dokonać porównania:

WybierzfirmęMLM4.jpg

Jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju biznes i w przeciągu pierwszych 2-3 lat aktywnie zaangażujesz się w jego rozwój, to po upłynięciu tego czasu, będzie sprawnie funkcjonowal nawet bez Twojego stałego udziału. Podstawową ideą biznesu sieciowego jest uzyskiwanie pasywnego dochodu.

Jak więc go założyć?

Każdy biznes zawsze zaczyna się od analizy rynkowej i wyboru najlepszej opcji spośród naszych pomysłów. Większość ludzi dochodzi do wniosku, że niemal wszystkie nisze biznesowe są dziś albo zajęte, albo bardzo przepełnione i otwierając własną działaność trzeba się liczyć z ogromną konkurencją.

Jak dokonać właściwego wyboru? Który z pomysłów przyniesie stałe dochody, które będziemy utrzymywać przez długi czas?

Jednym z pomysłów, które zawsze będą aktualne, jest propagowanie zdrowego stylu życia.

Branża wellness, do której zalicza się między innymi: salony kosmetyczne, gabinety masażu, centra jogi, fitness siłownie i eko-sklepy, rozwija się bardzo szybko i w przyszłości przewiduje się jej dalszy rozwój.

Nasza firma Coral Club idealnie wpisuje się w tę koncepcję. Możemy pochwalić się szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów, które powstały w oparciu o najbardziej aktualne kwestie:

  • nawodnienie i picie wody dobrej jakości;
  • wzbogacanie żywności;
  • ekologia domowa;
  • utrzymanie zdrowia i piękna na długie lata.

Nawodnienie i picie wody dobrej jakości

Woda odgrywa ogromną rolę w naszym życiu. Reguluje wszystkie procesy w naszym organizmie, a jej niedobór i nieodpowiednia jakość mogą stać się przyczyną pogorszenia się stanu zdrowia. Nasze zdrowie w dużej mierze zależy od tego, jaką wodę pijemy!

Nie zajmujemy się wodą oczyszczoną lub butelkowaną. Znamy jakość takiej wody i rozumiemy, że nie jest ona wystarczająca.

W swoim asortymencie mamy produkt, który sprawia, że zwykła woda staje się mineralizowana, zmienia swoje pH i czyni ją wysoce przyswajalną i bogatą w składniki odżywcze.

Jak myślisz, czy picie wysokiej jakości wody wpłynie na Twoje zdrowie? Czy zobaczysz rezultaty? W 100 % ! I to pierwszy argument żeby wybrać właśnie firmę Coral Club!

Więcej o nawodnieniu możesz przeczytać tutaj: «Coral Club Koncepcja zdrowia».

Wzbogacanie żywności

Nie jest tajemnicą, że produkty spożywcze, które kupujemy w supermarketach nie zawsze zawierają potrzebne witaminy i minerały, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Produkty spożywcze są coraz bardziej przetworzone, zawierają dużą ilość konserwantów i aromatów, a co za tym idzie zawierają coraz mniej wartości odżywczych. Czy ma to dla nas jakieś znaczenie? Oczywiście, że tak! W efekcie, u ludzi pojawia się coraz więcej niedoborów pożytecznych mikroskładników, zaburzone procesy przyswajania i zakwaszenie środowiska wewnętrznego organizmu. Dlatego właśnie firma tworzy produkty, które pomagają uzupełnić niedobory witamin i minerałów oraz dostarczają organizmowi wszystkie niezbędne makro i mikroelementy w wysoko przyswajalnych formach.

Warto wybrać suplementy jako pomysł na swój biznes, ponieważ mają ogromny potencjał!

Temat «Coral Club Koncepcja Zdrowia» Szczegółowe informacje o produktach spożywczych, które wzbogacają naszą dietę.

Ekologia domowa i utrzymanie zdrowia i piękna na długie lata

Wszyscy mamy w domu środki higieny osobistej, którymi myjemy zęby, twarz, włosy, dbamy o swoje ciało oraz chemię gospodarczą, której używamy do sprzątania dom. Ale czy zawsze myślimy o tym, czy są one ekologiczne?

Zastanów się przez chwilę, czy nie lepiej zadbać o ekologię i wybrać produkty w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska i do tego naprawde skuteczne?

Jak myślisz? Czy to nie kolejny dobry argument na rzecz naszych produktów i propozycji biznesowej Coral Club?

Więcej szczegółów: «Coral Club Koncepcja Zdrowia».

Porozmawiajmy o strategii biznesowej

Jak wygląda schemat sprzedaży zwykłej gumy do żucia?

Załóżmy, że wyprodukowanie gumy do żucia kosztuje producenta 30-50 groszy. ALE! Zanim guma do żucia nie trafi na półkę sklepu, jej koszt wzrasta kilkukrotnie! Czemu tak się dzieje? To wszystko przez pośredników dużych i małych hurtowni, które przekazują te opakowania między sobą. Oprócz tego, aby sprzedać ten produkt, firmy wydają dużo pieniędzy na reklamę (około 50% wartości produktu). Ze względu na wszystkie te pośrednie elementy jedno opakowanie gumy do żucia kosztuje klienta 50-70 groszy.

WybierzfirmęMLM5.jpgFirma Coral Club wychodzi z innego założenia. Doskonale wiemy, jak uczynić promocję tańszą i szybszą: należy wyeliminować z systemu pośredników i kosztowną reklamę w mediach. Zamiast tego, ludzie mogą opowiadać sobie o produktach, które rzeczywiście lubią, a ich motywacją będzie procent od sprzedaży z polecenia!

Tak właśnie działa MLM.

Czy przyjemnie byłoby dostawać bonusy za rekomendacje Twoich ulubionych produktów? Czy chciałbyś zarabiać więcej? Oczywiście, że tak! Marketing sieciowy przoduje również w tej dziedzinie, ponieważ pozwala na stworzenie szerokiej sieci konsumentów i zbudowanie na niej własnego biznesu. Osoba, która rozwinęła swoją strukturę sieciową, otrzymuje bonus od całkowitego obrotu swojej struktury.

W ten sposób Dystrybutorzy firmy MLM uzyskują pasywny dochód w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Korzyści dla wszystkich: Produkty firmy Coral Club są bardzo wysokiej jakości. Wszystko dzięki temu, że firma nie korzysta z usług pośredników, firm reklamowych i marketingowych. Dzięki temu, więcej czasu i środków poświęca na stałe podwyższanie jakości produktów i ulepszanie warunków współpracy z Dystrybutorami (Dystrybutorzy zyskują możliwość budowania sieci Konsumentów i generowania dochodów; Konsumenci otrzymują produkty wysokiej jakości i indywidualne wsparcie doświadczonego mentora).

Współpraca z firmą zapewnia wiele korzyści:

1. Produkty wysokiej jakości i korzyści wynikające z bycia Konsumentem Premium. /b>. Między innymi stała 20% zniżka na wszystkie produkty oraz dodatkowe promocje sezonowe.

2. Dodatkowy dochód b>. Cel: Spraw, by ludzie dowiedzieli się o Twoim ulubionym produkcie. Sposób: wystarczy polecić rodzinie, przyjaciołom i znajomym świetny produkt, którego sam używasz. Poświęć kilka godzin w tygodniu na pracę, aby osiągnąć stały dodatkowy dochód!

3. Partnerstwo biznesowe i praca z kluczowymi osobami z Twojej struktury.. To już poważny biznes wymagający włożenia większego wysiłku, ale przynoszący duże dochody.

Dodatkowo, w każdej chwili możesz zapytać o poradę lub pomoc swoją Osobę Polecającą, która z chęcią Ci pomoże i podzieli się swoim doświadczeniem.

Tak więc, jeśli jesteś zmotywowany, jeśli czujesz wewnętrzne pragnienie realizowania się i osiągnięcia jeszcze lepszego standardu życia, to naprawdę powinieneś zapoznać się z naszą ofertą i pomyśleć o dołączeniu do firmy Coral Club.

Już teraz skontaktuj się z osobą, która opowiedziała Ci o Coral Club i zacznij dzialać! To właśnie ona jest Twoim Mentorem – chętnie odpowie na wszystkie dodatkowe pytania lub rozwieje wątpliwości.

Wyznacz sobie cel, zapoznaj się z Koncepcją Zdrowia Coral Club, zarejestruj się na stronie internetowej i zrób pierwszy krok na drodze do nowego lepszego życia!