03 / 06

Poznaj
Koncepcję
Zdrowia

Troska o zdrowie to klucz do pełnego, aktywnego i długiego życia. Coral Club jako jedna z nielicznych firm promujących zdrowy styl życia, oferuje własną koncepcję zdrowia, której podstawą jest: zachowanie właściwego bilansu wodnego organizmu, zrównoważona dieta, wzbogacanie organizmu składnikami odżywczymi i czyste, bezpieczne środowisko. Zapoznaj się z tą koncepcją i zrób pierwszy krok w stonę lepszego życia w pełni zdrowia!

03/ 06
02

Poznaj
Koncepcję
Zdrowia

Troska o zdrowie to klucz do pełnego, aktywnego i długiego życia. Coral Club jako jedna z nielicznych firm promujących zdrowy styl życia, oferuje własną koncepcję zdrowia, której podstawą jest: zachowanie właściwego bilansu wodnego organizmu, zrównoważona dieta, wzbogacanie organizmu składnikami odżywczymi i czyste, bezpieczne środowisko. Zapoznaj się z tą koncepcją i zrób pierwszy krok w stonę lepszego życia w pełni zdrowia!

Zdrowie jest naszym głównym zasobem /Przeczytaj artykuł


1.jpg

Koncepcja Zdrowia Coral Club

Zdrowie jest najważniejsze

Pod pojęciem „zdrowia” kryje się więcej niż tylko brak chorób. To dobre samopoczucie, potrzeba czasu dla siebie, szansy na sukces, energii i radości z każdego dnia. Zdrowie pozwala nam żyć pełnią życia: uczyć się nowych rzeczy, podróżować, budować relacje, rozwijać się. Niezaprzeczalnie jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na jakość naszego życia. Tylko od nas zależy jak będziemy o nie dbać.

2.jpg
Zdrowie organizmu zaczyna się od komórki. Nasze ciało składa się z trylionów komórek, które tworzą tkanki, narządy, układy narządów i cały nasz organizm. Należy pamiętać, że proces odnowy komórkowej jest ciągły. Stan komórek decyduje o stanie całego organizmu.

Zdrowe komórki powstają w zdrowym środowisku. Niesprzyjające warunki, takie jak stres, niewłaściwa dieta, infekcje- uszkadzają komórki, co nieuchronnie prowadzi do choroby. Niestety, nie widzimy negatywnych zmian zachodzących w komórkach, objawy zauważamy dopiero, gdy choroba jest już w stadium rozwoju.

Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowie na poziomie komórkowym, tworzenie sprzyjających warunków do powstawania nowych zdrowych komórek i ich prawidłowego funkcjonowania.

Jakie warunki są potrzebne do powstawania zdrowych komórek?

Komórki różnych narządów mają podobną budowę i zapotrzebowanie. Potrzebują wody, składników odżywczych i budulcowych, ochrony przed infekcjami i toksynami oraz innymi szkodliwymi czynnikami.

Koncepcja Zdrowia Coral Club została opracowana w oparciu o potrzeby naszych komórek. To prosty schemat, stosowany od ponad 20 lat, dzięki któremu można krok po kroku zadbać o potrzeby naszych komórek.

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych kroków i dowiedzmy się, jakie rozwiązania produktowe ma do zaoferowania Coral Club.

3.jpg
 
Krok pierwszy - Nawodnienie /Przeczytaj artykuł
2.1.jpg

Krok pierwszy

Nawodnienie

Większość naszych komórek składa się w około 70% z wody. Ponadto komórki znajdują się w płynie międzykomórkowym, który również zawiera dużo wody. Prawie wszystkie procesy biochemiczne w organizmie zachodzą w środowisku wodnym. Woda rozpuszcza składniki odżywcze i pomaga dostarczyć je do komórek, jest niezbędna do uwalniania toksyn z komórek i usuwania ich z organizmu, a także do prawidłowego metabolizmu, termoregulacji i kontroli wagi.

Krew, limfa, sok trawienny i maź stawowa to również płyny. Dlatego bardzo ważne jest, aby nasz organizm otrzymywał odpowiednią ilość wody, która jest zbilansowana chemicznie. Wymaga to od nas picia wody o odpowiedniej jakości.

Dzięki zestawowi «HydraMax» mamy możliwość picia bioprzyswajalnej wody gdziekolwiek jesteśmy. Hydramax to kompleksowe podejście do dostarczania komórkom wody wysokiej jakości.

Trzy produkty i trzy działania:

 • wzbogacenie o niezbędne minerały;
 • regulacja równowagi wodno-elektrolitowej;
 • ochrona antyoksydacyjna.

W tym kroku kształtuje się zdrowy nawyk picia odpowiedniej ilości pełnowartościowej wody. To właśnie woda zapewnia korzystne warunki dla wszystkich procesów metabolicznych i przygotowuje organizm do kolejnych etapów Koncepcji Zdrowia.

2.2.jpg

 
Krok drugi - Oczyszczenie /Przeczytaj artykuł

3.1.jpg

Krok drugi

Pozbądź się pasożytów

Krok drugi: pozbycie się zbędnych, a właściwie, nieproszonych gości w naszym organizmie — pasożytów.

3.2.jpg
Pasożyty towarzyszyły ludziom od zawsze. Zamieszkują nasze organizmy, ponieważ chcą żyć w naszym ciele, które jest ich domem, a w "podziękowaniu" zostawiają nam ogromne ilości toksyn i powodują problemy zdrowotne. Przykładowe miejsca, w których lubią gromadzić się pasożyty: transport publiczny, klamki, przyciski wind, pieniądze, place zabaw, zwierzęta domowe, niskiej jakości lub niedokładnie umyte produkty spożywcze, zbiorniki wodne, nieoczyszczona woda pitna.

Natura, która stworzyła pasożyty, zadbała również o ochronę przed nimi. Przed zakażeniem możemy się uchronić, spożywając rośliny wykazujące właściwości przeciwpasożytnicze.

3.3.jpgDoświadczenie naszych przodków i nowoczesna technologia – efektem takiego połączenia są nasze zestawy: Parashield i Parashield Plus. Parashield to program podstawowy trwający 30 dni, natomiast Parashield Plus to jego wersja rozszerzona trwająca 60 dni.

Zestaw Parashield wspomaga:

 • - oczyszczenie jelit z różnorodnych pasożytów wewnętrznych;
 • - usunięcie z organizmu toksycznych produktów sprzyjających funkcjonowaniu pasożytów;
 • - wzmocnienie układu odpornościowego osłabionego przez pasożyty;
 • - przywrócenie zdrowej mikroflory jelitowej.


 
Krok trzeci - Detoks /Przeczytaj artykuł

3.11.jpg

Krok trzeci

Oczyść organizm

W poprzednim kroku pozbyliśmy się nieproszonych gości i przygotowaliśmy organizm do dalszego oczyszczania.

Każdego dnia nasz organizm jest narażony na działanie toksyn. Egzotoksyny to toksyny wydzielane przez bakterie do środowiska. Ich źródłem są zanieczyszczenia przemysłowe i spalinowe, chemia gospodarcza, konserwanty oraz leki. Dodatkowo toksyny mogą zostać również wytworzone przez nasz organizm. Nawet jeśli żyjemy w idealnych warunkach, oddychamy górskim powietrzem i zdrowo się odżywiamy, w wyniku normalnych procesów metabolicznych w naszym organizmie mogą powstawać endotoksyny - produkty naturalnej aktywności życiowej naszego organizmu. Toksyny zgromadzone w naszym organizmie mogą utrudniać utrzymanie równowagi.

Nagromadzenie toksyn prowadzi do wielu problemów:

 • chorób skóry;
 • trudności z oddychaniem;
 • skoków ciśnienia krwi;
 • zaburzeń metabolicznych;
 • apatii i bólu głowy;
 • przedwczesnego starzenia się.

Regularne oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważne. Detoks pozwala na odtrucie organizmu i pozbycie się tych substancji, które powodowały wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych, np. bóle głowy, zmęczenie, apatię, alergie, obrzęki czy senność. Po kilkudniowym oczyszczaniu organizmu będziemy zdecydowanie czuć się zdrowsi i lżejsi, a także pełni energii i bardziej zmotywowani do działania.

3.22.jpg
W tym celu opracowano programy «Coral Detox» i «Coral Detox Plus».

Starannie wyselekcjonowane komponenty zestawu Coral Detox wspomagają eliminację toksyn rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach poprzez normalizację metabolizmu tłuszczowego, usprawnienie procesu wytwarzania energii komórkowej i normalizację gospodarki wodnej.

Rozszerzona wersja Coral Detox Plus ma dodatkowo korzystny wpływ na mikroflorę jelitową i pracę nerek.

Oba te programy wspomagają ochronę przed codziennym stresem oksydacyjnym, optymalizują pracę układu trawiennego i pomagają w zwiększeniu wydajności organizmu.

Tak jak nasze domy cyklicznie potrzebują generalnego sprzątania, tak nasze ciało potrzebuje głębokiego oczyszczenia, ponieważ w naszym ciele latami gromadzą się toksyny.

Nasze jelita to niesamowity organ, który nazywany jest również „drugim mózgiem”. Jelita odpowiadają zarówno za proces trawienia i wchłaniania składników pokarmowych, jak i złożone procesy odtruwania i wydalania produktów, które uważane są za produkty fizjologicznie nieużyteczne. To właśnie dzięki wchłonięciu i przetworzeniu pokarmu wszystkie reakcje biochemiczne zachodzą prawidłowo, a my sami mamy energię do życia i działania. Jelita mają około siedmiu metrów długości -nic więc dziwnego, że przez lata może się tam nagromadzić spora ilość niestrawionych resztek pokarmowych.

3.33.jpgCoral Club oferuje skuteczne rozwiązania w zakresie wspomagania oczyszczania organizmu z toksyn. Należą do nich programy «Colo-Vada Plus» i «Colo-Vada Light»., opracowane przez kanadyjskiego dietetyka Alberta Zehra. Te kompleksowe programy pomogą oczyścić jelita bez zakłócenia normalnego rytmu życia.

Etap 1: Przygotowanie organizmu do oczyszczania.

Etap 2: Oczyszczenie. Obejmuje 4-dniową dietę składającą się wyłącznie z koktajli na bazie błonnika i glinki. W tym etapie następuje rozpoczęcie procesu dokładnego oczyszczenia jelit z zalegających substancji i łatwego wyeliminowania ich z organizmu.

Etap 3: Regeneracja. Na tym etapie przewód pokarmowy i mikroflora jelitowa są odbudowywane przez kompleks naturalnych probiotyków i enzymów trawiennych.

Dla tych, którzy nie są gotowi na rygorystyczne ograniczenia dietetyczne, opracowano program "Colo-Vada Light". Zestaw ten jest bardziej nastawiony na aktywizację naturalnego systemu oczyszczania: wspomaga normalizację pracy narządów filtrujących (wątroby, nerek, pęcherzyka żółciowego) i przewodu pokarmowego. Składniki tego programu są wyłącznie pochodzenia naturalnego.

Wprowadzenie organizmu na nowy poziom energetyczny w ciągu 14 dni!

 
Krok czwarty - Odżywienie /Przeczytaj artykuł

4.1.jpg

Krok czwarty

Odżywienie organizmu

W wyniku realizacji poprzednich kroków nawodniliśmy nasze komórki oraz stworzyliśmy w naszym organizmie środowisko sprzyjające ich powstawaniu (wolne od pasożytów i toksyn). Nasz organizm jest teraz gotowy do przyswajania składników odżywczych.

Dostarczanie składników odżywczych jest niezbędne do prawidłowej regeneracji i funkcjonowania komórek. Komórki potrzebują "materiału budulcowego" do tworzenia i utrzymania swojej struktury oraz substancji czynnych do wykonywania swoich stałych zadań.

Każdego dnia komórki potrzebują:

 • aminokwasów;
 • minerałów;
 • witamin;
 • enzymów;
 • a także: zdrowych tłuszczy, błonnika, probiotyków i prebiotyków.

Wszystkie te komponenty zdrowej diety muszą być dostarczane do naszego organizmu regularnie, w odpowiednich ilościach i proporcjach.

Odżywianie organizu, a współczesna dieta.

Współczesna dieta nie zaspokaja potrzeb naszych komórek. Gleba i woda, które je nawadniają, ulegają wyczerpaniu. Produkty spożywcze nie zawierają już takiego poziomu składników odżywczych, jak wcześniej. Podczas transportu, dłuższego przechowywania i gotowania, żywność traci swoje wartości odżywcze: zmniejsza się ilość witamin, a składniki odżywcze są gorzej przyswajalne.

4.2.jpgW Coral Club mamy na to rozwiązanie! «Nutripack» — zestaw wzbogacający dietę naturalnymi składnikami odżywczymi.

Zestaw zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, nerwowego, pokarmowego i odpornościowego. Wspomaga normalizację procesów metabolicznych i regeneracyjnych w organizmie.

Bioprzyswajalna woda, aminokwasy pochodzenia roślinnego, witaminy, minerały, błonnik, zdrowe tłuszcze, dobroczynne lakto- i bifidobakterie - wszystko po to, aby nasza dieta była kompletna i różnorodna, dzięki czemu każda komórka otrzymuje jakościowy materiał budulcowy i powstają nowe zdrowe komórki.

 
Krok piąty - Ochrona /Przeczytaj artykuł

5.1.jpg

Krok piąty

Ochrona i wzmocnienie mechanizmu obronnego organizmu

Po zakończeniu procesu odnowy i odżywienia organizmu, czas pomyśleć o jego ochronie.

Ostatnim etapem Koncepcji Zdrowia jest ochrona i wzmocnienie mechanizmów obronnych organizmu: wsparcie układu odpornościowego i ochrona komórek przed agresywnymi czynnikami.

5.2.jpgNasz organizm posiada system ochronny - system immunologiczny. Dziś szczególnie potrzebujący naszego wsparcia. Właśnie po to został stworzony I-Pack.

Zestaw zawiera najważniejsze witaminy C i D, fitonutrienty, minerały i inne substancje pochodzenia naturalnego, które wzmacniają system odpornościowy organizmu, wiążą wolne rodniki, przyspieszają procesy regeneracji, zwiększają odporność organizmu i wspomagają prowadzenie aktywnego trybu życia.

Wszystkie potrzeby naszych komórek zostały zaspokojone. 5 prostych kroków do zdrowego życia:

Krok 1: Dostarczenie każdej komórce pełnowartościowej, biodostępnej wody za pomocą produktów z zestawu HydraMax.

Krok 2: Pozbycie się nadmiaru i pożegnanie z pasożytami dzięki programom Parashield i Parashield Plus.

Krok 3: Proces detoksykacji z Coral Detox lub Coral Detox Plus, a także głębokiego oczyszczania z Colo-Vada Plus i Colo-Vada Light.

Krok 4: Odżywienie i wzbogacenie diety w składniki naturalnego pochodzenia dzięki produktom zestawu Nutripack.

Krok 5: Ochrona organizmu i wsparcie układu odpornościowego razem z zestawem I-Pack.

5 kroków prowadzących do nabycia zdrowych nawyków i przeniesienia swojego organizmu na wyższy poziom energetyczny. Nie zwlekaj i zacznij już dziś! Zastanów się, który z nich możesz zacząć już dziś!

5.3.jpg

 
Zdrowe środowisko /Przeczytaj artykuł

Ochrona domu.jpg

Zdrowe środowisko

Ochrona domu

Co sprawia, że dom możemy nazwać czystym i przytulnym?

Wyobraź sobie, jak według Ciebie wygląda taki dom? Dla jednych będzie to czysty, przyjazny dom, w którym wszystko jest poukładane na swoim miejscu. Inni nie wyobrażają sobie przytulnego domu bez ciepłej, przyjaznej atmosfery, miękkiego koca i filiżanki pachnącej kawy. Dla japończyków natomiast nieodzownymi elementami czystego domu się: czystość duchowa i pozytywne emocje.

Dla każdego z nas czystość jest gwarancją zdrowego i bezpiecznego otoczenia.

Chemia gospodarcza Alive

Alive_ Ekologia Twojego domu.jpg Linia produktów Alive została opracowana dla osób, które nie chcą narażać swojego zdrowia i środowiska na kontakt z ostrą chemią gospodarczą. W ostatnich latach zmieniły się wymagania jakościowe stawiane detergentom, środkom czystości i środkom piorącym. Obecnie ich jakość definiuje przede wszystkim hipoalergiczność, niska toksyczność, zastosowanie surowców roślinnych, wysoki stopień biodegradowalności składników oraz uniwersalność.

Wszystkie te cechy posiadają produkty z lini Alive firmy Coral Club.

Ekologiczne środki gospodarcze to obecnie najszybciej rozwijający się i najpopularniejszy trend na świecie, ponieważ polega na produkcji chemii gospodarczej w oparciu o nowe jakościowo składniki, które są naturalne i bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i przyrody.

Stosowanie produktów Alive zapewnia wysoką jakość czyszczenia wszystkich powierzchni w domu oraz delikatną pielęgnację podczas mycia i wybielania. Alive jest wyjątkowo skuteczny jak na produkt przyjazny środowisku w usuwaniu wszystkich rodzajów uporczywych zabrudzeń, w tym tłuszczu zwierzęcego i roślinnego, brudu, plam oleju, kamienia i innych.

Środki do prania Alive

Niewątpliwą zaletą środków piorących Alive jest to, że nie niszczą struktur tkanin, dokładnie czyszczą brud i szybko wypłukują się bez pozostałości w cyklu płukania.

Detergenty Alive są wyjątkowo łagodne dla tkanin, zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Ponieważ w ich składzie nie ma ostrych środków chemicznych, integralność włókien i barwników używanych do barwienia tkanin nie jest zagrożona. Co więcej, detergenty te pozwalają ubraniom zachować ich oryginalny kształt i nasycone, jasne kolory dłużej niż większość zwykłych detergentów.


 
Kompleksowe rozwiązania /Przeczytaj artykuł

 healthConceptImg-4-en.png

Programy Dedykowane Coral Club

Kompleksowe rozwiązania dla zdrowia organizmu

Programy Dedykowane Coral Club - to usystematyowane podejście do kompleksowego profilaktyki zdrowotnej. Przemyślane połączenie składników aktywnych programu oraz kolejność ich stosowania zapewniają trwałe efekty. Dodatkowe zalety programów to przejrzysty schemat stosowania oraz korzystna cena.

2023-05-30_16-14-57.pngProgram Dedykowany: «HydraMax HydraMax — zestaw wspomagający optymalne nawodnienia organizmu. Kompleks mikro- i makroskładników wpływa na fizjologiczną integralność wody i utrzymanie równowagi minerałów biorących udział w funkcjonowaniu wszystkich narządów i układów. Antyoksydanty chronią komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym i przedwczesnym starzeniem się. Witalne elektrolity regulują równowagę wodno-solną, wspierając prawidłowy metabolizm i wytrzymałość organizmu.

Coral-mine. Kompozycja mineralna koralowca zawierająca sole przydatnych makro- i mikroelementów (wapń, magnez, potas, a także żelazo, fosfor, siarka, krzem, chrom, mangan, cynk itp.) Podczas interakcji z wodą, minerały Coral-Mine przechodzą z soli do wody, zwiększając jej fizjologiczną pełnowartościowość, regulując skład mineralny, równowagę kwasowo-zasadową i poprawiając jej właściwości organoleptyczne.

PentoKan. Źródło aktywnego potasu, najważniejszego elektrolitu dla utrzymania równowagi wodno-solnej (mineralnej) i kwasowo-zasadowej organizmu. Potas reguluje procesy metaboliczne w komórkach i utrzymuje objętość płynu wewnątrzkomórkowego, umożliwia szybką regenerację zasobów energetycznych organizmu oraz utrzymuje pełną żywotność komórek nawet w warunkach stresu oksydacyjnego. Unikalne połączenie potasu z rybozą i witaminą C znacznie poprawia biodostępność tego ważnego makroskładnika w komórkach i przyczynia się do jego stałego stężenia wewnątrz komórki.

H-500. Skuteczny antyoksydant oparty na silnych właściwościach redukujących wodoru. Reguluje redoks wody (ORP), pomaga zapobiegać uszkodzeniom komórek przez wolne rodniki i stymuluje produkcję energii komórkowej, co ułatwia radzenie sobie ze zwiększonym stresem fizycznym i intelektualnym.

Кардио пэк.pngProgram Dedykowany «C-Pack» — to zestaw przeznaczony dla zdrowia serca. Doskonałe połączenie składników aktywnie odżywia i energetyzuje komórki serca oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

PentoKan. Źródło aktywnego potasu, najważniejszego elektrolitu dla utrzymania równowagi wodno-solnej (mineralnej) i kwasowo-zasadowej organizmu. Potas reguluje procesy metaboliczne w komórkach i utrzymuje objętość płynu wewnątrzkomórkowego, umożliwia szybką regenerację zasobów energetycznych organizmu oraz utrzymuje pełną żywotność komórek nawet w warunkach stresu oksydacyjnego. Unikalne połączenie potasu z rybozą i witaminą C znacznie poprawia biodostępność tego ważnego makroskładnika w komórkach i przyczynia się do jego stałego stężenia wewnątrz komórki.

Coenzyme Q10. Źródło ubichinonu, który odgrywa ważną rolę w produkcji energii komórkowej i jest niezbędny do utrzymania prawidłowej funkcji mięśnia sercowego. Szczególnie przydatny przy zwiększonej aktywności fizycznej oraz w podeszłym wieku ze względu na zmniejszoną syntezę własnego ubichinonu.

Coral Taurine. Źródło aminokwasu tauryny, który reguluje metabolizm minerałów: wapnia, potasu, magnezu i sodu, które odpowiadają za stabilny rytm serca. Pomaga obniżyć poziom "szkodliwego" cholesterolu i poprawia metabolizm energetyczny, a także zapobiega starzeniu się mięśnia sercowego i całego organizmu.

Coral Magnesium. Źródło magnezu, który reguluje napięcie mięśniowe i pracę serca oraz działa uspokajająco na układ nerwowy. Chelatowane formy magnezu - bisglicynian i taurynian - zapewniają najlepszą biodostępność magnezu w produkcie.

2023-05-30_17-43-59.pngProgram Dedykowany «Healthy Gut» kompleksowe podejście do zdrowia jelit i procesu trawienia. Zdrowe jelita to klucz do silnego układu odpornościowego, sprawnego działania różnych układów organizmu, dobrego wyglądu i dobrego zdrowia. Program trwa 30 dni i składa się z 3 kolejnych etapów po 10 dni każdy.

Etap 1 to delikatne oczyszczenie jelit (detoksykacja i wydalanie produktów odpadowych, toksyn i pasożytów). Poprawia pracę pęcherzyka żółciowego, nerek. Zastosowane produkty: Coral-mine 10 saszetek, Super Flora, Zaferan, Coral Black Walnut, Papaya, Coral Alfalfa, Coral Lecithin, Coral Burdock Root, Cascara Sagrada, Coral Carnitine.

Etap 2 to normalizacja pracy jelit poprzez stopniową odbudowę korzystnej mikroflory, poprawa trawienia pokarmów i wchłaniania składników odżywczych. Zastosowane produkty: Coral-Mine 10 saszetek, Super Flora, Zaferan, Coral Lecithin, Assimilator, Coral Artichoke, Coral Magnesium, AquaOx.

Etap 3 polega na przywrócenie prawidłowej funkcji przewodu pokarmowego, optymalizacja bilansu witamin i minerałów oraz metabolizmu w organizmie. Zastosowane produkty: Coral Mine 10 saszetek, Superflora, Papaya, Coral Alfalfa, Coral Magnesium, Coral Taurine, Omega 3/60, MSM, Spirulina.

Podczas trwania programu zaleca się picie co najmniej 1,5 litra wody z dodatkiem mineralnym Coral-Mine oraz przestrzeganie zaleceń dietetycznych.

e76b844cfba4f46afe6dd057e66f325a.pngProgram Dedykowany «Mental Force)» — kompleksowy program wspomagający funkcje poznawcze mózgu. Ukierunkowany program pomaga: poprawić pamięć krótko- i długoterminową; zwiększyć koncentrację; zharmonizować podłoże psycho-emocjonalne; unormować cykle sen-budzenie; zwiększyć wydajność umysłową.

Program składa się z 8 produktów i jest przeznaczony na 3 kolejne etapy po 10 dni każdy.

Komponenty:

MindSet. Zrównoważony kompleks aminokwasów, witamin i ekstraktów roślinnych poprawiający ukrwienie i odżywienie mózgu. Połączenie aktywnych składników kompleksu pomaga zmniejszyć stres, normalizować sen i uczestniczyć w tworzeniu wszystkich rodzajów pamięci.

Coral Magnesium. Magnez bierze udział w regulacji układu nerwowego: uspokaja, zmniejsza napięcie, drażliwość i niepokój, zwiększa zdolność koncentracji i poprawia pamięć.

Coral Taurine. Tauryna to aminokwas, który odpowiada za krążenie krwi i napięcie naczyń krwionośnych oraz dotlenienie mózgu. Stanowi aktywne wsparcie dla układu nerwowego i pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze.

Spirulina. Naturalne źródło białka, witamin i minerałów niezbędnych do optymalnego funkcjonowania mózgu i ciała. Zawiera witaminy A, B, C, E, K, beta-karoten, minerały potas, wapń, chrom, miedź, chlorofil, wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Coral Lecithin. Źródło fosfolipidów, materiału budulcowego błon komórek nerwowych. Fosfolipidy zapewniają szybkość reakcji w mózgu, co pozytywnie wpływa na aktywność intelektualną i twórczą, pamięć i uwagę.

Coral Carnitine. L-karnityna to aminokwas energetyczny, który odpowiada za dostarczanie "paliwa" do komórkowej stacji energetycznej organizmu - mitochondriów. Przywraca potencjał energetyczny i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek mózgowych.

Омега 3/60. Wielonienasycony kwas tłuszczowy Omega-3 - antyoksydant, źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Poprawia funkcje poznawcze i normalizuje procesy metaboliczne w organizmie.

Coral-mine. Kompozycja mineralna do uzdatniania wody pitnej wykonana z naturalnego koralowca. Wzbogaca wodę w dobroczynne minerały i normalizuje równowagę wodno-solną organizmu, poprawiając funkcjonowanie wszystkich narządów i układów. W trakcie programu zaleca się przestrzeganie reżimu picia i zaleceń dietetycznych, a także wzorców snu i odpoczynku.

2023-05-30_17-44-33.pngProgram Dedykowany Coral Detox – to holistyczne podejście do naturalnej detoksykacji, zdrowych komórek, aktywności i młodości na długie lata.

Zawiera 4 produkty: Assimilator (90 kapsułek), H-500 (60 kapsułek), Coral-Mine (30 saszetek), Coral Lecithin (120 kapsułek).

Assimilator zawiera roślinny kompleks enzymów z witaminami A i D, sprzyja jakościowemu rozkładowi pożywienia i ogranicza powstawanie toksyn.

H-500 - antyoksydant, chroni organizm przed skutkami stresu oksydacyjnego i wspomaga produkcję energii komórkowej.

Coral-mine - kompozycja mineralna z koralowca głębinowego, która wpływa na równowagę mineralną organizmu i pomaga w eliminacji toksyn rozpuszczalnych w wodzie.

Coral Lecithin - źródło naturalnych fosfolipidów, chroni błony komórkowe przed uszkodzeniem przez toksyny i poprawia funkcjonowanie wątroby, głównego filtra organizmu.

2023-05-30_17-51-46.pngProgram Dedykowany Coral Detox Plus – to rozszerzona wersja zestawu Coral Detox, który pomaga w naturalny sposób eliminować toksyny, chronić komórki, zwiększać witalność i wzmacniać odporność.

Wzmocniona ochrona przed działaniem toksyn i wysoki poziom energii! Coral Detox Plus to program Coral Detox wzbogacony o następujące produkty:

Coral Lecithin. Poprawia funkcjonowanie wątroby, głównego filtra organizmu. Jako źródło naturalnych fosfolipidów, chroni błony komórkowe przed uszkodzeniem przez toksyny.

PentoKan. Unikalne połączenie potasu, witaminy C i rybozy, pomaga uwolnić energię komórkową i pomaga organizmowi szybko odzyskać siły po wzmożonym wysiłku.

Coral Alfalfa. Kompleks składników ziołowych, które zwiększają witalność i pozytywnie wpływają na ogólny stan zdrowia. Lucerna pomaga szybko uporać się z intoksykacją, zaburzeniami trawienia i innymi schorzeniami narządów wewnętrznych.

2023-05-30_17-53-07.pngProgram Dedykowany Pack of life – unikalny zestaw trzech produktów, które skutecznie wspierają zdrowie i zwiększają potencjał bioenergetyczny organizmu. Dzięki ich synergicznemu działaniu poczujesz się na fizycznym szczycie i zwiększysz swoją intelektualną witalność.

W skład kompozycji wchodzą: Coral-mine to kompozycja mineralna poprawiająca jakość wody pitnej. Działa regulująco na równowagę mineralną w organizmie, pomagając w normalizacji funkcjonowania ważnych układów i narządów. Kompleks soli mineralnych sprzyja optymalnej wartości pH, regulacji ciśnienia krwi i rytmu serca, a także - zapobieganiu osteoporozie i artretyzmowi, zwiększa elastyczność mięśni, odbudowe struktury kości i chrząstek, regulacji pracy nerek i układu pokarmowego, poprawie stanu skóry.

AquaOx. Kompleks silnych naturalnych antyoksydantów - ekstrakty z granatu, jagód acai, ziaren kakaowca i rozmarynu - pomaga zachować młodość, aktywność i wysoką tonację. Witaminy i związki polifenolowe zwiększają wydajność, wspierają zdrowie układu sercowo-naczyniowego i nerwowego, poprawiają funkcjonowanie mózgu i zapobiegają rozwojowi miażdżycy.

Assimilator. Preparat poprawiający trawienie. Zawiera podstawowe enzymy pochodzenia roślinnego (amylaza, celulaza, laktaza, proteaza, papaina, bromelaina, lipaza), które w przewodzie pokarmowym rozkładają złożone substancje pokarmowe na prostsze, które następnie są wchłaniane przez błonę śluzową jelit i dostają się do krwiobiegu. Produkt polecany jest w celu normalizacji trawienia i przyswajania pokarmów, zmniejszenia wzdęć, złagodzenia uczucia ciężkości w żołądku, poprawy zaopatrzenia komórek w składniki odżywcze oraz zwiększenia odporności organizmu. 
O certyfikacji /Przeczytaj artykuł

   8998908980980.jpg


Certyfikacja produktów Coral Club

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Produkty Coral, a środki dopingujące.

Produkty Coral Club w swoim składzie nie zawierają substancji z Listy Substancji i Metod Zabronionych wymienionych przez Światową Agencję Antydopingową (WADA).


Czym jest certyfikacja GMP, ISO?

GMP (Good Manufacturing Practice) to system środków i zasad zapewniających jakość produkcji w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym itp.

678678567567.jpgStandard GMP obejmuje kompleksowe badania laboratoryjne i regulację wszystkich parametrów w procesie produkcji, co zapewnia ograniczenie ryzyka dystrybucji produktów niespełniających norm.

To międzynarodowa norma dotycząca systemu zarządzania jakością (QMS), która jak każda inna norma QMS jest zbiorem zasad i wymagań dotyczących organizacji produkcji i kontroli jakości wytwarzanych produktów.

Wszystkie firmy partnerskie Coral Club posiadają zakłady produkcyjne z wdrożonym i certyfikowanym systemem zarządzania jakością, GMP, ISO, HACCP, BRC, IFS, co pozytywnie wpływa na wydajność i bezpieczeństwo produktów, doskonalenie technologii procesu produkcyjnego, urządzeń, surowców, opakowań i oczywiście znacząco podnosi ocenę firmy i zaufanie konsumentów.

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) - system jakości HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) wdrażany jest w przedsiębiorstwie w celu zarządzania jakością produkowanych wyrobów spożywczych - zapewnienia bezpieczeństwa procesów produkcyjnych, ograniczenia zagrożeń, które mogą powstać podczas produkcji i sprzedaży produktów. Istota systemu polega na analizie zagrożeń i określeniu KCP (krytycznych punktów kontroli), które powinny być cały czas pod szczególną kontrolą.

ISO 22000 - ISO 22000 został stworzony przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (International Organization for Standardization lub ISO).
Celem normy ISO 22000 jest ujednolicenie na poziomie globalnym wymagań dotyczących zarządzania bezpieczeństwem żywności dla przedsiębiorstw w łańcuchu żywnościowym.

BRC (Global Standard — Food) - norma skierowana jest do producentów wszelkiego rodzaju produktów spożywczych, pomagając im spełnić wymagania prawne, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo konsumentów.

IFS(International Food Standard) - międzynarodowy standard IFS zapewnia jednolite kryteria oceny bezpieczeństwa żywności dla przedsiębiorstw spożywczych.


Jaka jest różnica między zaświadczeniem, certyfikatem, deklaracją?

Wszystkie to dokumenty potwierdzające zgodność produktu z wymogami prawnymi. Suplementy diety podlegają rejestracji państwowej, wprowadzenie ich na rynek poprzedzone jest wydaniem odpowiednich dla danego kraju dokumentów zezwalających na dystrybucję.Czy są przeprowadzane badania kliniczne waszych produktów?

Suplement diety w myśl polskiego prawodawstwa jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzany do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie, w postaci: kapsułek, tabletek, drażetek, saszetek z proszkiem, ampułek z płynem, butelek z kroplomierzem i w innych podobnych postaciach przeznaczonych do spożywania w małych, odmierzonych ilościach jednostkowych, z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego. Suplement diety jako środek spożywczy, nie przechodzi badań klinicznych na pacjentach, właściwych dla leków.


Gdzie można znaleźć informacje o notyfikacji produktów?

Każdy suplement diety wprowadzony do obrotu przez Coral Club Polska został zgłoszony w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Co można potwierdzić naocznie na stronie GIS: Coral ClubCzy produkty posiadają certyfikat koszerności?

Nasze produkty nie posiadają certyfikatu koszerności.


Czy produkty posiadają europejskie certyfikaty?

Suplementy diety podlegają certyfikacji w każdym kraju UE; nie ma ogólnoeuropejskich certyfikatów dla tej kategorii produktów.